Товариство морфологів України: анатоми, гістологи, ембріологи, хірурги, цитологи
Титульна
Форум
Президія та правління
Відділення
Студентські олімпіади
Спеціалізовані Ради
Періодика
Дисертації та автореферати
Новини та оголошення
Каталог веб-ресурсів
Медичний гумор
Гістологія, цитологія та ембріологія
Нормальна та топографічна анатомія
Відділення
Розсилання
rss  
 
 Українською | На русском   
   
»»   / НТ АГЕТ /

Титульна

Електронний науковий фаховий журнал
 
МОРФОЛОГІЯ - Morphology
Офіційний орган Всеукраїнської громадської організації
"Наукове товариство анатомів, гістологів, ембріологів і топографоанатомів України"

(останній випуск - 2021, Том 15, № 1)
Електронний журнал Морфологія 2021 Т.15 №1
2020 Т.14 №4
2020 Т.14 №3
2020 Т.14 №2
2020 Т.14 №1
2019 Т.13 №4
2019 Т.13 №3
2019 Т.13 №2
2019 Т.13 №1
2018 Т.12 №4
2018 Т.12 №3
2018 Т.12 №2
2018 Т.12 №1
...

Морфологія .DP.UA — офіційний веб-сайт Всеукраїнської громадської організації "Наукове товариство анатомів, гістологів, ембріологів та топографоанатомів України", представлений українською та російською мовами (авторскі матеріали - мовою оригіналу), надає можливість пошуку розділів та окремих сторінок за ключовими словами, також дозволяє розповсюдження новин та оголошень електронною поштою.

Статут та іншу нормативну документацію щодо заснування та статусу Наукового товариства викладено у розділі Статут та нормативна документація.   Склад президії та правління Товариства викладено у розділі Президія та правління.

Інформація щодо обласних та регіональних відділень Товариства з переліком їхніх членів та інформацією про контактні адреси та телефони викладено у розділі Відділення, з можливістю посилання на існуючі веб-сайти або сторінки відділень Товариства. Фактично це веб-сайти обласних відділень НТ АГЕТ, інформаційне наповнення і дизайн яких цілком залежать від самих відділеннь (ВУЗів, кафедр): Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Івано-Франківськ, Київ, Луганськ, Львів, Запоріжжя, Одеса, Полтава, Сімферополь, Суми, Тернопіль, Ужгород, Харків, Чернівці.

Електронні варіанти (або зміст) морфологічних періодичних виданнь ("Морфологія", "Клінічна анатомія та оперативна хірургія", "Вісник Морфології", "Морфологічний Альманах") та матеріали різних морфологічних форумів (e.g. "Карповські читання" 2004, 2005, 2006) приведені у розділі Публікації. Членам Товариства надається можливість знайти необхідну статтю або іншу інформацію по прізвищам авторів, назвам статей або ключовим словам. Також приведені вимоги редакційних колегій цих видань до робіт, що публікуються.

У розділі Новини та оголошення надаються оголошення важливих заходів (конференцій, симпозіумів), інформація щодо нової вітчизняної та зарубіжної морфологічної літератури, інформація щодо проведення студентських олімпіад та ін.   При умовах "підписки" оголошення та новини розсилаються членам Товариства електронною поштою.

У розділі Веб-ресурси приведено анотовані iнтернет-ресурси, які можуть бути рекомендовані морфологам різного профілю у науковій, викладацькій та інших видах робiт. Приклад - рубрики Наука та навчання, Анатомія та гістологія, Література.

У тематичних розділах (Цитологія, ембріологія та гістологія і Нормальна та топографічна анатомія) надаються авторські ресурси членів Товариства - мультимедійні лекції, навчальні та контролюючі матеріали, іншi тематичні матеріали.

 
 © 2004-2018, Морфологія .DP.UA
 
Вниманию морфологов! Шановні колеги!
Більшість сторінок веб-сайту НТ АГЕТ чекає на Вашу інформацію.
Будемо дуже вдячні за Ваші рекомендації та зауваження щодо інформаційного наповнення сторінок сайту, дизайну і структури веб-сайту.
// Координатор - Твердохліб Ігор Володимирович, д.мед.н., професор, зав. каф. гістологіі ДДМА (056-7135323). [ e-mail ]
// Відповідальний за створення та підтримку веб-сайту — Горбунов Андрій Олександрович. [ e-mail ] // Dr. Andy.
© 2004-2018, НТ АГЕТ.
© Розробка, дизайн, підтримка — Дніпропетровськ, ДДМА, кафедра гістології.
Rambler's Top100